Muži - OP

2016-02-15 12:57:38
05.02.2016 BK Torola Snakes Ostrava - BK Krnov Muži 77:69 (15:17, 32:29, 52:46)
Sestava:Strnisko Petr 18bodů (trojky: 1, TH: 3/3, fauly: 3), Siegfried Jiří 16bodů (trojky: 1, TH: 1/2, fauly: 2), Velčovský Jan 13bodů (trojky: 0, TH: 3/4, fauly: 5), Vidlička Adam 10bodů (trojky: 0, TH: 4/6, fauly: 4), Janovský Václav 7bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 4), Matiaško Ján 3bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 3), Chudoba Miroslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Zápalka Tomáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Gazdík Adam 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Vítězná série je přerušena, ale k jejímu prodloužení jsme měli docela blízko. Bohužel se sešlo několik faktorů, které nám nepřály. Úzká rotace hráčů, kde jsme měli ke střídání k dispozici jen juniory + špatný rozhodčí, který podporoval domácí kde jen mohl. Ještě v polovině druhé čtvrtiny jsme vcelku pohodlně vedli 19:29, ale pak jsme se zadrhli střelecky. Šňůra 12:0 domácí nakopla a uklidnila. Zápas se pak vyvíjel v náš neprospěch, ale zabojovali jsme a soupeřovo vedení 58:48 jsme stáli ve 34. minutě na 58:56. Ale další bodový příděl 10:0 už jsme neustáli.