Junioři U19 - OP

2015-03-02 11:33:39
28.02.2015 BK NH Ostrava - BK Krnov U19 36:89 (12:31, 20:51, 28:74)
Sestava:Chudoba Miroslav 22bodů (trojky: 1, TH: 1/5, fauly: 2), Vidlička Adam 15bodů (trojky: 0, TH: 3/7, fauly: 0), Filip Daniel 11bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 0), Gazdík Adam 10bodů (trojky: 0, TH: 2/6, fauly: 1), Siegfried Jiří 8bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Zápalka Tomáš 7bodů (trojky: 1, TH: 0/6, fauly: 0), Dratnal Martin 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Ticháček Tomáš 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Krupinský Jaroslav 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Kortiš Vojtěch 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 5)
Druhý zápas jsme měli pevně pod kontrolou od samého počátku. Domácí sice po trojce vedli v první minutě 3:2, ale bylo to naposledy. Pak se na jejich koš valil jeden útok za druhým, čímž jsme si vybudovali téměř dvacetibodový náskok už v I/IV. Náš náskok jsme ještě dokázali navýšit na 30 bodů a to nebyl do poločasu zdaleka konec. Protože nám opět vyšla střelecky III/IV, kterou jsme vyhráli o dalších 15 bodíků. Nakonec domácí odešli poraženi rozdílem dvou tříd, což se vůbec nečekalo. A výsledek mohl být pro ně ještě krutější, kdybychom proměňovali trestné hody tak, jak jsme byli zvyklí. Protože dát pouhých 7 pokusů z 26 (27%) je opravdu špatné. To by se mohlo v jiných zápasech vymstít.
Do konce soutěže nám zbývají pouhé dva zápasy s Přerovem. A protože máme náskok čtyř výher, máme první místo ve společném oblastním přeboru v kapse. Blahopřejeme!!!