Muži - OP

2014-01-20 14:19:39
17.01.2014 BK Krnov Muži - TJ Sokol Karviná 82:73 (13:21, 38:39, 53:55)
Sestava:Janovský Václav 32bodů (trojky: 3, TH: 3/4, fauly: 3), Stanovský Pavel 19bodů (trojky: 1, TH: 4/10, fauly: 4), Velčovský Jan 16bodů (trojky: 0, TH: 4/5, fauly: 4), Sýkora Ondřej 6bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Hrabovský Martin 4bodů (trojky: 1, TH: 1/2, fauly: 3), Matiaško Ján 3bodů (trojky: 0, TH: 3/4, fauly: 1), Vidlička Adam 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Hradečný Michael 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0)
Překvapivé vítězství se zrodilo až v poslední čtvrtině. Ještě dvě minuty před koncem zápasu byl stav jen 73:71, ale hororový závěr jsme zvládli lépe než soupeř. Po první čtvrtině to s námi nevypadalo zrovna nejlépe, ale díky střelecké produktivitě trenéra Janovského a kapitána Velčovského jsme zápas dokončili úspěšně. Hlavní bylo, že jsme našli dalšího "žolíka" (Stanovský), který bodově zazářil a podpořil tím výše jmenované střelce.