Muži - OP

2013-10-14 15:09:56
04.10.2013 Basket Opava 2010 - BK Krnov Muži 83:59 (16:25, 42:39, 64:46)
Sestava:Velčovský Jan 15bodů (trojky: 1, TH: 2/2, fauly: 5), Čarnecký Marian 12bodů (trojky: 4, TH: 0/0, fauly: 4), Zápalka Tomáš 8bodů (trojky: 2, TH: 0/0, fauly: 3), Konečný Ondřej 7bodů (trojky: 0, TH: 3/8, fauly: 3), Ticháček Lukáš 7bodů (trojky: 0, TH: 1/1, fauly: 4), Janovský Václav 6bodů (trojky: 1, TH: 1/2, fauly: 3), Sýkora Ondřej 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Chudoba Miroslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Hradečný Michael 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
Začátek letošní sezóny nám nějak nevychází. Po zcela zbytečné porážce od VŠB Ostrava B jsme projeli i další zápas, tentokrát v Opavě. A přitom nám začátek zápasu vyšel podle představ. Po trojkách Janovského a Mariana Čarneckého jsme vyhráli první čtvrtinu 26:25. A to jsme bohužel neuhlídali poslední minutu, kdy soupeř snížil náš náskok trojkou a košem. Ale v následující fázi hry nám soupeř bodově utekl a obrátil skóre na svou stranu. Ovšem největší výpadek jsme měli ve třetí čtvrtině, kdy jsme dali pouhých 7 bodů (25:7) a s tím se bohužel nedá vyhrát. Poslední čtvrtina už skončila 13:13. Kladem může být jen fakt, že se nám do týmu vrací bývalí dorostenci (Konečný či Sýkora) a že jsme dostali do hry ještě kadety Chudobu se Zápalkou. Takže neustálé omlazování týmu nás nutí být trpělivým, protože nedokážeme sehnat tým dohromady. Ale máme stále nové pokračovatele a i to se počítá. Jen si na ty lepší výsledky musíme počkat...