Starší minižáci U13 - OP

2013-05-04 17:12:15
04.05.2013 BK Krnov U17 - BC Nový Jičín 51:40 (9:8, 20:16, 36:23)
Sestava:Suchánek Michal 16bodů (trojky: 0, TH: 4/6, fauly: 1), Vidlička Vojtěch 12bodů (trojky: 0, TH: 2/5, fauly: 3), Kortiš Vojtěch 11bodů (trojky: 0, TH: 1/8, fauly: 3), Petr Pospíšil 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Mareš Lukáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Čepek Richard 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Choma Jakub 2bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 3), Sukup Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0), Eckl Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Pavlík Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
DSCN2140 kopie.jpgDruhý zápas měl podobný průběh jako ten první. Úvodní minuty byl naprosto vyrovnaný a nám trvalo hodně dlouho, než jsme ho dokázali otočit v náš prospěch. První půle byla bodově velmi slabá. Žádné družstvo se nemohlo trefit. Hlavně naši hráči zahazovali jednu střelu za druhou, takže skóre 9:8 svědčilo o mnohém. A ve druhé čtvrtině to bylo podobné, jen jsme dali o pár bodíků navíc. Prostě střelecká impotence neměla konce. A nebylo to obranou soupeře ani štěstím. To co jsme nedali za tento poločas, to bylo snad na dva zápasy. Ale opravdu naším štěstím bylo, že soupeř na tom byl hodně podobně. Teprve druhá půle přinesla trošku oživení v útoku a navýšení našeho náskoku. Ve 3.minutě poslední čtvrtiny jsme vedli už 44:28 a o výsledku zápasu bylo rozhodnuto. Sice jsme povolili soupeři upravit kosmeticky výsledek, ale výhra byla naše. Tím jsme ukončili letošní mistrovskou soutěž. Skončíme na 6. místě, což je vzhledem ke složení týmu asi maximum.
Příští sezónu bychom měli hrát v kategorii U14, tedy na vysoké koše s míčem velikosti 7. A na ten přechod se musíme nyní připravovat.