Muži - OP

2011-11-27 14:18:35
26.11.2011 TBS Přerov - BK Krnov Muži 53:52 (11:13, 30:25, 43:41)
Sestava:Cikánek Ondřej 17bodů (trojky: 0, TH: 5/7, fauly: 1), Janovský Václav 14bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Gazdík Jakub 9bodů (trojky: 0, TH: 1/1, fauly: 1), Smička Matěj 6bodů (trojky: 1, TH: 1/2, fauly: 2), Kopecký Štěpán 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Hrabovský Martin 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Hradečný Michael 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
Stalo se již v této sezóně tradicí,že se tým nedokáže sejít v kompletní sestavě. I tentokrát jelo na zápas do Přerova pouze sedm statečných. A všichni zainteresovaní se shodli, že kdyby jel na utkání jeden zkušenější hráč navíc, mohli jsme dosáhnout na výhru. Ale na to se nelze vymlouvat. Už poněkolikáté jsme prohráli naprosto zbytečně. O pouhý bod to bylo venku podruhé : v Havířově a nyní v Přerově. Zápas se rozhodl hlavně ve druhé čtvrtině, kterou jsme prohráli rozdílem 7 bodů 19:12 poté, kdy jsme obdrželi tři trojky po chybách v obraně. Ostatní čtvrtiny jsme vyhráli, ale vždy maximálně o koš, což v součtu bylo málo.Domácí tým měl v koncovce nahráno po dalších dvou trojkách. To vedl ve 37. minutě 53:45 a vypadalo to s námi mizerně. Ale v posledních třech minutách jsme zabrali, nedovolili soupeři vstřelit ani bod a sami jsme mohli rozhodnout. Nejprve dal koš s faulem Gazdík, který šestku proměnil. Pak stříleli trestné hody Cikánek se Smičkou, ale bohužel oba proměnili jen jeden. Po posledním koši Cikánka vedli domácí o pouhý bod a my jsme ubránili a měli v koncovce poslední útok. Ale pokyny asistenta na lavičce Michaela Hradečného neposlechl Martin Hrabovský,který se rozhodl vzít osud zápasu do vlastních rukou. Jeho poslední nájezd neskončil košem a tak se mohli radovat domácí. Je to škoda, protože soupeř závěr zcela pokazil, ale jeho nabídnutou pomocnou ruku jsme nevyužili.