Muži - OP

2011-11-07 09:32:21
04.11.2011 BC Orlová - BK Krnov Muži 78:59 (13:7, 37:23, 57:38)
Sestava:Cikánek Ondřej 16bodů (trojky: 0, TH: 4/6, fauly: 3), Velčovský Jan 14bodů (trojky: 0, TH: 6/6, fauly: 2), Janovský Václav 10bodů (trojky: 2, TH: 2/4, fauly: 2), Binder Ondřej 5bodů (trojky: 0, TH: 5/10, fauly: 0), Opršal Martin 4bodů (trojky: 0, TH: 2/5, fauly: 4), Gazdík Jakub 4bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 1), Hradečný Michael 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Pavlík Michael 2bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 2), Kopecký Štěpán 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
Opět páteční termín a opět potíže se sestavou, kdy nám chybí starší, zkušení hráči. Z nich jeli pouze Venca Janovský a Honza Velčovský. Jinak náš tým tvořili mladíci. Ale to je už obehraná písnička kterou asi nezměníme. Protože nemám k zápasu žádné informace, přepíšu je jen podle zápisu.
Do utkání jsme vstoupili celkem dobře, když základní pětka Janovský, Velčovský, Cikánek,Binder a M.Opršal dala úvodní dva koše včetně trojky hrajícího trenéra Janovského. Ovšem z vedení 7:2 jsme se radovali naposledy. Pak přišel velký střelecký útlum a nedali jsme dlouhých 5 minut ani bod. Ještě ve 12 minutě byl stav 17:12, ale pak jsme dostali 3 trojky po sobě a domácí se dostali do lepší herní pohody. Nejhorší část zápasu jsme měli od začátku druhé půle, kdy jsme se nedokázali do obrany soupeře prosadit a sami jsme neubránili téměř nic. Výsledkem byla šňůra Orlovanů 17:2 a o výsledku bylo rozhodnuto. Také v poslední čtvrtině jsme inkasovali zbytečně příliš mnoho laciných košů a prohrávali 70:41. Posledních 5 minutách jsme sice dokázali stáhnout náskok domácích, ale bohužel už to nic neřešilo.
Bodově se tentokrát prosadil jen Ondra Cikánek, Honza Velčovský a Venca Janovský, ostatní se sice zapsali do střelecké listiny, ale jejich příspěvek mohl být mnohem větší. Hlavním plusem byly odehrané minuty a tím pádem získané herní zkušenosti mladých juniorů Gazdíka, Pavlíka či Kopeckého. Snad to bude příslibem do budoucna.