Muži - SM liga - 1. třída

2022-12-03 12:24:37
02.12.2022 BK Snakes Ostrava B - BK Krnov Muži 61:43 (13:17, 25:25, 43:29)
Sestava:Chudoba Miroslav 19bodů (trojky: 0, TH: 5/6, fauly: 2), Rumian Adam 10bodů (trojky: 0, TH: 2/6, fauly: 3), Kortiš Vojtěch 7bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 3), Durišík Jiří 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Matiaško Ján 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Kalisz Mikoláš 1bodů (trojky: 0, TH: 1/6, fauly: 2), Zápalka Tomáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
Pro přeložený zápas se Snakesem jsme měli opravdu velký problém se sestavou. Nakonec se nám podařilo díky dohodě se soupeřem dostat na soupisku zápasu sedm hráčů, když nám pomohli Sigi a Vidla. Na úvodní dva koše domácích jsme odpověděli rázně, když jsme zabodovali šňůrou 12:0 a vedli 12:5. Pak jsme se trochu střelecky zadrhli, ale přesto jsme udrželi mírné vedení. Bohužel nám utekl začátek druhé čtvrtiny, kdy jsme nebyli schopni dát čtyři minuty koš a domácí srovnali skóre. Vyrovnaný strav pak vydržel až do konce poločasu. Po přestávce nám ale úplně odešla střelba, dali jsme za celých deset minut jen jeden koš a dvě šestky a to bylo rozhodující. V poslední čtvrtině už jsme opět vyrovnali hru, ale náš prohospodařený bodový útlum jsme už nedokázali dotáhnout k lepšímu výsledku.