Muži

2010-10-29 14:45:11
23.10.2010 BK Krnov Muži - Start Havířov 81:48 (26:9, 46:19, 59:35)
Sestava:Cikánek Ondřej 18bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 0), Křištof Adam 14bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 4), Opršal Ondřej 14bodů (trojky: 2, TH: 0/2, fauly: 4), Lukáš Jakub 12bodů (trojky: 1, TH: 1/2, fauly: 0), Velčovský Jan 11bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 0), Lukáš Marek 5bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 2), Opršal Martin 5bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 2), Janovský Václav 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Hradečný Michael 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
muzi-havirov.jpgVe třetím zápase OP byl soupeřem našich mužů mladý tým Havířova, jehož většina hráčů zároveň hraje ligu juniorů. Náš tým měl od počátku zápasu jasnou převahu zejména pod oběma koši, kde dokázal prodat své fyzické přednosti. Zejména hrající trenér Janovský byl téměř u každého vystřeleného míče a jeho obranné i útočné doskoky byly jedním z klíčových faktorů naší výhry také i proto, že ho v této činnosti vydatně podporoval i Adam Křištof. Základní pětice Opršal Ondra, Velčovský, Kuba Lukáš, Janovský a Křištof ovládla velmi rychle domácí palubovku a sázela jeden koš za druhým. Výhra v první čtvrtině o 15 bodů byla ještě pro hosty milosrdná, protože jsme navíc nedokázali úspěšně zakončit rychlé protiútoky. Ještě ve druhé čtvrtině jsme pořád dominovali, i když už byli na hřišti mladší hráči Martin Opršal, Marek Lukáš, Hradečný a Cikánek. Skóre 46:19 bylo jasným vyjádřením poměru sil na hřišti. Ovšem po poločasové přestávce naši hráči jakoby vychladli. Už se nedokázali dostat zpět do tempa, hráli příliš staticky, nedokázali míč dostat na podkošové hráče nebo někdy naopak hráli až příliš \"exhibičně\". Třetí čtvrtinu tak překvapivě vyhráli hosté o tři body. V poslední desetiminutovce už jsme se zlepšili opět v obraně, kdy jsme nedovolili soupeři dát 8 minut koš ze hry. Ten korigoval výsledek zápasu až v posledních dvou minutách, které vyhrál 12:3.