Muži - SM liga - 1. třída

2022-11-11 22:17:27
11.11.2022 BK Krnov Muži - BK Labrador Ostrava 80:62 (26:16, 39:27, 62:39)
Sestava:Strnisko Petr 17bodů (trojky: 1, TH: 0/1, fauly: 2), Janoš Dominik 15bodů (trojky: 1, TH: 6/6, fauly: 0), Čarnecký Michal 14bodů (trojky: 4, TH: 0/0, fauly: 1), Chudoba Miroslav 11bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 5), Janovský Václav 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Durišík Jiří 8bodů (trojky: 0, TH: 0/3, fauly: 3), Zápalka Tomáš 3bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 0), Kortiš Vojtěch 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
Labrador D.jpgPo loňských problémech s odehráním zápasu s tímto soupeřem, kdy jsme nakonec vyhráli kontumačně 20:0, se konečně hráči Labradoru do naší haly dostavili. Sice jich bylo jen šest, ale i náš tým postrádal dost hráčů a sešel se pouze v osmičce. Podle výsledků jsme měli být favoritem střetnutí, ale začátek tomu moc nenasvědčoval. Hrálo se v pomalém tempu, se ztrátami míčů na obou stranách a tak skóre nabíhalo docela pomalu. Až od páté minuty jsme se dostali trochu do tempa a po trojce Michala a koších Pecy jsme se dostali do trháku 23:13. Konec čtvrtiny završily trojky na obou koncích hřiště. Absolutně nejhorší basketbal se hrál ve druhé desetiminutovce. Nikomu to nepadalo, obě družstva napáchala spoustu nepřesných přihrávek či zahazovala velmi dobré šance. O všem svědčí dílčí skóre 13:11 pro nás. Po poločase se naše hra přece jen zrychlila. Dali jsme pár laciných košů, udělali pár malých bodových šňůr a najednou jsme vedli 62:39, což se ukázalo být rozhodující. V poslední čtvrtině jsme už jen udržovali náš náskok a hrálo se bez nějakého většího nasazení. Hosté už nemohli fyzicky a my jsme se jim tak nějak přizpůsobili. Takže jsme získali kýženou výhru, ale hrou jsme diváky moc nepřesvědčili...