Junioři U19 - NRL - skupina E

2022-11-06 13:15:07
06.11.2022 BK Krnov U19 - BK Snakes Ostrava B 84:59 (22:16, 31:30, 54:46)
Sestava:Pater Lukáš 23bodů (trojky: 4, TH: 3/4, fauly: 3), Grigor Jan 19bodů (trojky: 0, TH: 9/12, fauly: 3), Šesták Matěj 15bodů (trojky: 1, TH: 2/2, fauly: 2), Vondrák Ondřej 12bodů (trojky: 0, TH: 2/3, fauly: 0), Bajtek Václav 4bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0), Bogáč Petr 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Novák Vilém 3bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 1), Drulák Jakub 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Dorazil Viktor 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Vacula Tadeáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Beneš David 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3)
Snakes D.jpgDo zápasu se Snakesem B jsme nastoupili už bez Ondry, který se bude muset podrobit operaci "vyhazovacího" ramene. A měli jsme být favoritem zápasu, protože soupeř všechny své dosavadní zápasy prohrál. Začátek se nám sice povedl, ale pak jsme obdrželi tři trojky od jednoho hráče a najednou jsme začali být zbytečně nervózni. Museli jsme změnit obranu, která nám přinesla opětovné vedení po úspěšných akcích Konyho, Matese a Rouse. Jenže hosté se nějak rozstříleli a dali nám další trojku a koš. Naštěstí pro nás zakončil čtvrtinu Mates trojkou. Hrubě se nám nepovedla druhá desetiminutovka. Zde jsme opět byli zcela neplodní v útoku a v obraně jsme dostali několik laciných košů. Tuto část hry jsme prohráli 9:14 a celkově jsme byli vpředu jen o jediný bodík. Ještě do poloviny třetí čtvrtiny se hosté drželi na dostřel, ale na závěr se nám podařilo dávat body ze šestek a zvýšit naše minimální vedení. Hosté odpadli až v poslední části zápasu, kdy jsme konečně začali hrát rychleji, lépe jsme si přihráli do protiútoků a urvali tím zápas pro sebe. Ale byla to šichta...