Junioři U19 - NRL - skupina E

2022-10-02 21:47:55
02.10.2022 BC Nový Jičín - BK Krnov U19 80:54 (13:13, 34:32, 55:40)
Sestava:Šesták Matěj 14bodů (trojky: 2, TH: 4/8, fauly: 2), Pater Lukáš 13bodů (trojky: 0, TH: 3/4, fauly: 3), Vondrák Ondřej 7bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 3), Bajtek Václav 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Bogáč Petr 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Novák Vilém 6bodů (trojky: 1, TH: 1/2, fauly: 1), Dorazil Viktor 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
NJ V.jpgDo Nového Jičína jsme jeli ještě více oslabeni než v sobotu, protože Ondra odjel s rodiči někam do Prahy. Takže nás zůstalo jen sedm, z toho Mates s bolavými koleny. A to jsme ještě přemluvili Vaška, aby vynechal rodinnou oslavu a na zápas jel. Naštěstí pro nás se to podařilo a tak jsme měli k dispozici alespoň dva dlouhé hráče.
První polovina zápasu se nám docela povedla. Sice jsme neubránili výborné střelce domácích, kdy nám dávali po jednoduchém signálu trojky, ale na druhé straně jsme byli také v útoku úspěšní. Ovšem po poločasové přestávce jsme nezachytili nástup soupeře, po presinku jsme poztráceli mnoho míčů, nedokázali jsme dát některé docela dobré střelecké šance a tím pádem jsme se dostali do velkého útlumu. Ty čtyři minuty jsme prohráli 14:0, soupeř získal vedení 50:34 a bylo vymalováno. Už jsme neměli tolik fyzických a hlavně psychických sil k tomu, aby se nám podařil návrat do hry jako tomu bylo ve Zlíně. Novojičínští hráči byli mnohem lepší ve střelbě z pole a tvrdší v obraně, což vedlo k jejich vysokému vítězství. My se musíme dát dohromady, abychom nedopadli jako loni, kdy jsme jezdili na spoustu zápasů jen minimálním počtu hráčů. Po uzdravení Kuby a Davida se k nám konečně přidají "výletníci" do Španělska s budeme moci trénovat 5/5. Protože nás příště čeká snad nejtěžší možný soupeř v podobě Opavy, tz. hráči z extraligy...