Muži - SM liga - 1. třída

2022-09-24 10:19:28
23.09.2022 BK Krnov Muži - BK Hladnov Ostrava B 87:66 (31:21, 52:39, 69:49)
Sestava:Strnisko Petr 28bodů (trojky: 1, TH: 5/6, fauly: 1), Čarnecký Michal 25bodů (trojky: 5, TH: 2/2, fauly: 0), Kortiš Vojtěch 13bodů (trojky: 1, TH: 2/4, fauly: 5), Janovský Václav 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Chudoba Miroslav 5bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 5), Kalisz Mikoláš 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Šesták Matěj 2bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 1), Matiaško Ján 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Beneš Kryštof 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Hladnov D.jpgPo derby s opavským týmem nás v dalším kole čekal opět těžký soupeř v podobně Hladnova. Ten na začátku zápasu ukazoval svoji sílu a do páté minuty vedl, když si pomáhal hlavně trojkami. Ovšem v 7. minutě zápasu už jsme převzali iniciativu my a bodovou šňůrou 14:0, na které se podíleli Venca, Michal a Peca jsme se urvali do vedení 26:16. Hosté stále zlobili z trojkové vzdálenosti, ale na všechny jejich koše jsme dokázali odpovědět stejným metrem. Hlavní bylo, že se do bodování dokázali zapojit i ostatní hráči Miki, Vojta či Mirek. Definitivní zlom v zápasu přišel po poločasové přestávce, kdy jsme na první koš soupeře odpověděli další bodovou šňůrou 11:0 (63:41) a prakticky rozhodli o dalším průběhu utkání. Poslední čtvrtina byla totiž už zcela vyrovnaná, ale my jsme v poklidu udržovali náš pracně vybudovaný náskok.
K dalšímu zápasu jedeme na palubovku Karviné B a to v pátek 30.9.